ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian
Меню Закрыть

ІНФОРМАЦІЯ, ЩОДО ВСТУПУ 2021

Шановні вступники!

ОС «Бакалавр» — рекомендації на вступ будуть оприлюднені 28 липня. Оригінали для «рекомендованих до зарахування» подаються з 29 липня по 2 серпня.

ОС «Магістр» — рекомендації на вступ будуть оприлюднені до 2 серпня. Оригінали для «рекомендованих до зарахування» подаються з 2 серпня по 7 серпня.

Як створити електронний кабінет вступника?

(ОС «Бакалавр», ОС «Магістр»)

Абітурієнтам, які подають документи на спів (естрадний, академічний, народний, джазовий), хорове диригування, необхідно мати при собі на іспит довідку від фоніатра, видану не раніше ніж за 5-7 днів до іспиту.

2021-2022 навчальний рік

Київська муніципальна академія музики ім. Р.М. Глієра

оголошує прийом студентів

для підготовки артистів оркестру, ансамблю, хору, артистів вокального ансамблю, вокалістів (академічних, народних, естрадних, джазових), концертмейстерів, диригентів оркестру (ансамблю, хору, творчого колективу), оперних та камерних вокалістів, викладачів, музикознавців, музичних менеджерів, музичних редакторів, звукорежисерів, аранжувальників.

КМАМ ім. Р.М. Глієра здійснює набір на денну форму навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр», ступенів «бакалавр», «магістр» та заочну форму навчання для здобуття ступенів «бакалавр», «магістр» з галузі знань 02«Культура і мистецтво» зі спеціальності 025 «Музичне мистецтво» за такими спеціалізаціями:

 • фортепіано
 • оркестрові струнні інструменти (скрипка, альт, віолончель, контрабас, арфа)
 • оркестрові духові та ударні інструменти (флейта, гобой, кларнет, фагот,  валторна, труба, тромбон, туба, баритон, тенор, саксофон, ударні інструменти)
 • народні інструменти (баян, акордеон, гітара, домра, балалайка, бандура, цимбали, сопілка)
 • спів (академічний, народний, естрадний, джазовий)
 • хорове диригування
 • музичне мистецтво естради – естрадне та джазове (фортепіано, електро-гітара, бас-гітара, труба, тромбон, саксофон, ударні інструменти)
 • теорія музики (фахові молодші бакалаври)
 • музикознавство (бакалаври, магістри)

Освітньо-професійний ступінь «фаховий молодший бакалавр»3 роки 10 місяців на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.) .

Освітній ступінь «бакалавр» 3 роки 10 місяців (денна та заочна форми здобуття освіти) на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.) .

Освітній ступінь  «магістр»1 рік 5 місяців (денна форма здобуття освіти) та 1 рік 10 місяців (заочна форма здобуття освіти) на основі освітнього ступеня «бакалавр». На основі освітнього ступеня «магістр» та освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» здобуття освіти за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.

з 24 червня по 07 липня (фіксована конкурсна пропозиція на основі повної загальної середньої освіти).

 1. Атестат та додаток до нього (копію);
 2. Документ, що посвідчує особу (копію);
 3. Кольорову фотокартку розміром 3 х 4 см.

Документи подаються на електронну адресу Приймальної комісії у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Приймальна комісія e-mail: priymalna-komisiya@glieracademy.org (Для вступників)

Приймальна ректора e-mail: kmamglier@glieracademy.org (Для перевідників)

Освітньо-професійний ступінь «фаховий молодший бакалавр» – з 29 червня по 13 липня (на основі базової загальної середньої освіти);                               

 Освітній ступінь «бакалавр» — з 14 липня по 23 липня (на основі повної загальної середньої освіти) через електронний кабінет вступника до 18.00 23 липня;                                  

Освітній ступінь «магістр» — з 15 липня по 23 липня (на основі освітнього ступеня «бакалавр». Вступ на основі ОС «магістр»  та освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» — навчання за кошти фізичних та юридичних осіб) через електронний кабінет вступника до 18.00 23 липня. З 22 червня по 25 червня для осіб, які вступають на основі вступних іспитів (абітурієнти, які вступають на основі освітнього ступеня «магістр» та освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» на небюджетні конкурсні пропозиції можуть за їх вибором або подати результат єдиного вступного іспиту, або скласти вступний іспит з іноземної мови у КМАМ ім. Р.М.Глієра ) через електронний кабінет вступника до 18.00 25 липня.

 1. Документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього (копії);
 2. Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020, 2021 років (копії) з Української мови та літератури та історії України або математики або іноземної мови для вступників на основі повної загальної середньої освіти та екзаменаційний листок єдиного вступного іспиту з іноземної мови 2020, 2021 років для вступників на основі ступеня бакалавра, магістра (спеціаліста), що вступають на освітній ступінь «магістр»;
 3. Копію документа, що посвідчує особу та громадянство (копію ID картки з витягом (з двох сторін));
 4. Копію ідентифікаційного коду;
 5. 6 кольорових фотокарток розміром 3х4 см;
 6. Інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано  особливими умовами зарахування установленими законодавством.

Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, яким виповнюється  14 років після 01 квітня 2021 року), військовий квиток (посвідчення про приписку до призивної дільниці), копія документа про освіту та документи, що дають право на пільги (оригінал), вступник предявляє особисто в терміни, визначені для подання документів Правилами прийому.

 • Документи подаються на електронну адресу Приймальної комісії.

Приймальна комісія e-mail: pk-koledg@glieracademy.org (Для вступників на ОПС «Фаховий молодший бакалавр»)

Приймальна комісія e-mail: priymalna-komisiya@glieracademy.org (Для вступників на ОС «Бакалавр», «Магістр»)

Приймальна ректора e-mail: kmamglier@glieracademy.org (Для перевідників)

 • Освітньо-професійний ступінь «фаховий молодший бакалавр» – з 14 липня по 24 липня (на основі базової загальної середньої освіти);
 • Освітній ступінь «бакалавр» — з 05 липня по 09 липня – 1 потік творчих конкурсів та вступних іспитів, з 08 липня по 13 липня – 2 потік творчих конкурсів та вступних іспитів (для абітурієнтів, що вступають на фіксовані конкурсні пропозиції (бюджетна форма навчання) на основі повної загальної середньої освіти);

з 14 липня по 23 липня (для абітурієнтів, що вступають на небюджетні конкурсні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формою навчання);

 • Освітній ступінь «магістр» — з 19 липня по 30 липня (на основі освітнього ступеня «бакалавр», «магістр», освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»).
Освітньо-професійний ступінь «фаховий молодший бакалавр»:

для виконавських спеціалізацій:      

— творчий конкурс – тур 1- виконання сольної програми;

                                     тур 2- сольфеджіо (усно);

для спеціалізації «Теорія музики»:   

— творчий конкурс – тур 1- сольфеджіо (диктант та усно), музична грамота (письмово);

                                     тур 2- музична література, фортепіано.

Крім фахових вступних випробувань, абітурієнти на основі базової загальної середньої освіти складають іспит з української мови (усно).                        

 Ступінь «бакалавр» з правом продовження освіти  для здобуття ступеня «магістр»:

для виконавських спеціалізацій:

— творчий конкурс – етап 1-виконання сольної програми та колоквіум;                        

                                     етап 2-теорія музики – гармонія та сольфеджіо (усно);

для спеціалізації «Музикознавство»:

— творчий конкурс – етап 1- теорія музики — гармонія та сольфеджіо (письмово та усно);

                                     етап 2- історія музики, колоквіум, фортепіано.

Крім фахових вступних випробувань, абітурієнти подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, історії України або математики або іноземної мови.

Ступінь «магістр»:

для виконавських спеціалізацій:

— фахове вступне випробування — виконання сольної програми; 

для спеціалізації «музикознавство»:

— фахове вступне випробування — теорія та історія музики.

Крім фахового вступного випробування, абітурієнти подають екзаменаційний листок єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Примітка: абітурієнти, які вступають на основі освітнього ступеня «магістр» та освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» на небюджетні конкурсні пропозиції можуть за їх вибором або подати результат єдиного вступного іспиту, або скласти вступний іспит з іноземної мови у КМАМ ім. Р.М.Глієра.

Для зарахування  на старші курси на вакантні місця шляхом переводу  з інших навчальних музичних закладів освіти подається заява та проводиться прослуховування і колоквіум з дисциплін фахової підготовки, циклу фундаментальних та професійно орієнтованих дисциплін.

Особи, які успішно склали вступні іспити, але не пройшли за конкурсом, можуть бути зараховані до академії за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.

 • Студенти академії забезпечуються гуртожитком при наявності вільних місць та стипендією відповідно до законодавства.

Адреса:

вул. Л. Толстого, 31, м. Київ, 01032;

телефон/факс: 288-32-62, 288-32-64.  Сайт: https://abiturient.glieracademy.org