ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian
Меню Закрыть

ІНФОРМАЦІЯ, ЩОДО ВСТУПУ 2022

Адреса:

вул. Л. Толстого, 31, м. Київ, 01032;

телефон/факс: 288-32-62, 288-32-64.  Сайт: https://abiturient.glieracademy.org

У разі виникнення питань, звертатись з питаннями на електронні адреси:

Приймальна комісія e-mail: pk-koledg@glieracademy.org (Для вступників на ОПС «Фаховий молодший бакалавр»)

Приймальна комісія e-mail: priymalna-komisiya@glieracademy.org (Для вступників на ОС «Бакалавр», «Магістр»)

Приймальна ректора e-mail: kmamglier@glieracademy.org (Для перевідників)

2022-2023 навчальний рік

Київська муніципальна академія музики ім. Р.М. Глієра

оголошує прийом студентів

для підготовки артистів оркестру, ансамблю, хору, артистів вокального ансамблю, вокалістів (академічних, народних, естрадних, джазових), концертмейстерів, диригентів оркестру (ансамблю, хору, творчого колективу), оперних та камерних вокалістів, викладачів, музикознавців, музичних менеджерів, музичних редакторів, звукорежисерів, аранжувальників.

КМАМ ім. Р.М. Глієра здійснює набір на денну форму навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр», ступенів «бакалавр», «магістр» та заочну форму навчання для здобуття ступенів «бакалавр», «магістр» з галузі знань 02«Культура і мистецтво» зі спеціальності 025 «Музичне мистецтво» за такими спеціалізаціями:

 • фортепіано
 • оркестрові струнні інструменти (скрипка, альт, віолончель, контрабас, арфа)
 • оркестрові духові та ударні інструменти (флейта, гобой, кларнет, фагот,  валторна, труба, тромбон, туба, баритон, тенор, саксофон, ударні інструменти)
 • народні інструменти (баян, акордеон, гітара, домра, балалайка, бандура, цимбали, сопілка)
 • спів (академічний, народний, естрадний, джазовий)
 • хорове диригування
 • музичне мистецтво естради – естрадне та джазове (фортепіано, електро-гітара, бас-гітара, труба, тромбон, саксофон, ударні інструменти)
 • теорія музики (фахові молодші бакалаври)
 • музикознавство (бакалаври, магістри)

Освітньо-професійний ступінь «фаховий молодший бакалавр»3 роки 10 місяців на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.) .

Освітній ступінь «бакалавр» 3 роки 10 місяців (денна та заочна форми здобуття освіти) на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.) .

Освітній ступінь  «магістр»1 рік 5 місяців (денна форма здобуття освіти) та 1 рік 10 місяців (заочна форма здобуття освіти) на основі освітнього ступеня «бакалавр». На основі освітнього ступеня «магістр» та освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» здобуття освіти за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.

Терміни творчого конкурсу ОС Бакалавр

ОС «Бакалавр» — реєстрація на творчий конкурс розпочнеться з 24 червня по 12 липня (18.00) (фіксована конкурсна пропозиція на основі повної загальної середньої освіти).

1 потік — з 24 червня по 4 липня (18.00)

2 потік — з 5 липня по 12 липня (18.00)

Електронна адреса: priymalna-komisiya@glieracademy.org (Для вступників ОС Бакалавр, Магістр)

Для участі у творчих конкурсах до заяви вступник додає наступні документи:

 1.  мотиваційний лист у паперовому або електронному вигляді;
 2. копію документа (одного з документів), що посвідчує особу;
 3. копію військово-облікового документа (у військовозобов’язаних — військових квитків або тимчасових посвідчень, а у призовників – посвідчень про приписку до призових дільниць), крім випадків, передбачених законодавством;
 4. копію документа (державного зразка) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень на основі якого здійснюється вступ або довідку закладу освіти про завершення здобуття повної загальної середньої освіти, якщо інформація про нього не зберігається в Єдиній державній електронній базі з питань освіти;
 5. чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см. (1 Мб для фотокарток в електронній формі).

УВАГА!!! Заяви надіслані до 24 червня розглядатися не будуть

ЗАЯВА на участь у творчому конкурсі подається з 24 червня по 12 липня включно, разом із заявою абітурієнт повинен відправити записи своєї програми, відповіді на колоквіум, а також в електронному вигляді мотиваційний лист…

Посилання на заяву на участь у творчому конкурсі (виключно для фіксованої конкурсної пропозиції на основі повної загальної середньої освіти (бюджет)):     

Вступні іспити, творчі конкурси та фахові випробування

ОПС «Фаховий молодший бакалавр» — з 14 липня по 21 липня 2022 року

ОС «Бакалавр» —  з 1 липня по 18 липня 2022 року (бюджет)

 • з 06 липня по 07 липня – перший потік творчих конкурсів;
 • з 13 липня по 14 липня – другий потік творчих конкурсів;

з 9 серпня по 16 серпня 2022 року (контрактна форма навчання денна та заочна)

ОС «Магістр» — з 12 по 13 вересня 2022 року

 • з 12 вересня по 13 вересня – фахові вступні випробування.

Абітурієнтам, які подають документи на спів (естрадний, академічний, народний, джазовий), хорове диригування, необхідно мати при собі на іспит довідку від фоніатра, видану не раніше ніж за 5-7 днів до іспиту.

ТВОРЧІ КОНКУРСИ ТА ФАХОВІ ІСПИТИ

освітньо-професійний ступінь «Фаховий молодший бакалавр»:

для виконавських спеціалізацій:      

 • творчий конкурс – виконання сольної програми;

для спеціалізації «Теорія музики»:   

 • творчий конкурс – сольфеджіо (усно), фортепіано.
освітній ступінь «Бакалавр»:

для виконавських спеціалізацій:

— творчий конкурс – виконання сольної програми та колоквіум;                       

для спеціалізації «Музикознавство»:

 • творчий конкурс – теорія музики – сольфеджіо та гармонія (усно);
 • музична література, колоквіум, фортепіано.
освітній ступінь «Магістр»:

для виконавських спеціалізацій:

 • фаховий іспит — виконання сольної програми; 

для спеціалізації «музикознавство»: 

 • фаховий іспит — теорія та історія музики.

Реєстрація електронних кабінетів

ОПС «Фаховий молодший бакалавр» — з 23 червня по 18.00 31 жовтня 2022 року

ОС «Бакалавр» — Реєстрація електронних кабінетів розпочинається з 1 липня по 18.00 28 липня 2022 року

ОС «Магістр» — реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 серпня 2022 року

Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за адресою:

https://vstup.edbo.gov.ua/

Як створити електронний кабінет вступника?

(ОПС «Фаховий молодший бакалавр», ОС «Бакалавр», ОС «Магістр»)

Подача заяв в електронному кабінеті вступника

ОПС «Фаховий молодший бакалавр» — з 30 червня по 13 липня (18.00) 2022 року

ОС «Бакалавр» —  з 29 липня по 23 серпня (18.00) 2022 року 

ОС «Магістр» — з 16 серпня по 15 вересня (18.00) 2022 року

До заяви вступник додає:

 1. мотиваційний лист, який подається в електронному вигляді (електронному вигляді або паперовій формі для осіб, які подають заяву в паперовій формі), додатки до мотиваційного листа приймаються на визначеній Приймальною комісією КМАМ ім. Р.М. Глієра електронній поштовій скриньці;
 2. копію документа (одного з документів), що посвідчує особу та громадянство;
 3. копію ідентифікаційного коду;
 4. копію військово-облікового документа (у військовозобов’язаних — військових квитків або тимчасових посвідчень, а у призовників – посвідчень про приписку до призових дільниць), крім випадків, передбачених законодавством;
 5. копію документа (державного зразка) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, ступінь вищої освіти, якщо інформація про нього не зберігається в Єдиній державній електронній базі з питань освіти;
 6. чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см;
 7. інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами вступу на відповідну конкурсну пропозицію, установлену законодавством, у строки, визначені для прийому документів;
 8. паспорт (свідоцтво про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 січня 2022 року), військовий квиток (посвідчення про приписку до призивної дільниці), копія документа про освіту та документи, що дають право на пільги (оригінал), вступник подає особисто одночасно з виконанням вимог, визначених Правилами прийому.

 Документи подаються в паперовому вигляді у папках (лише та категорія осіб, яка визначена законодавством), на електронну адресу Приймальної комісії.

 

Рекомендації до зарахування

ОПС «Фаховий молодший бакалавр» — рекомендації на вступ будуть оприлюднені 26 липня не пізніше 12.00 (бюджет). Оригінали для «рекомендованих до зарахування» подаються до 28 липня (12.00)

ОС «Бакалавр» — рекомендації на зарахування будуть оприлюднені 29 серпня до 18.00 (бюджет), 2 вересня не раніше 18.00 (контракт). Оригінали для «рекомендованих до зарахування» подаються до 18.00 2 вересня (бюджет), до 18.00 5 вересня (контракт).

ОС «Магістр» — рекомендації на зарахування будуть оприлюднені до 20 вересня (бюджет), 22 вересня (контракт). Оригінали для «рекомендованих до зарахування на бюджет» подаються до 18.00 24 вересня, Оригінали для «рекомендованих до зарахування на контракт» подаються до 18.00 29 вересня.

Зарахування на навчання

ОПС «Фаховий молодший бакалавр» — за регіональним замовленням – не пізніше 18.00 год. 30 липня, за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше ніж 03 серпня

ОС «Бакалавр» — наказ про зарахування за регіональним замовленням видається 05 вересня, наказ про зарахування за кошти фізичних або юридичних осіб видається не пізніше ніж 30 вересня

ОС «Магістр» — наказ про зарахування за регіональним замовленням видається 25 вересня, наказ про зарахуванняза кошти фізичних або юридичних осіб видається не пізніше ніж 30 вересня

Для зарахування на старші курси на вакантні місця шляхом переводу з інших навчальних мистецьких закладів освіти подається заява та проводиться прослуховування і колоквіум з дисциплін фахової підготовки, циклу фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін.

Вступники, які успішно склали творчий конкурс, фаховий іспит, але не були зараховані за регіональним замовленням, можуть бути зараховані на місця за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.

 • Студенти академії забезпечуються гуртожитком при наявності вільних місць та стипендією відповідно до законодавства.

Адреса:

вул. Л. Толстого, 31, м. Київ, 01032;

телефон/факс: 288-32-62, 288-32-64.  Сайт: https://abiturient.glieracademy.org

У разі виникнення питань, звертатись з питаннями на електронні адреси:

Приймальна комісія e-mail: pk-koledg@glieracademy.org (Для вступників на ОПС «Фаховий молодший бакалавр»)

Приймальна комісія e-mail: priymalna-komisiya@glieracademy.org (Для вступників на ОС «Бакалавр», «Магістр»)

Приймальна ректора e-mail: kmamglier@glieracademy.org (Для перевідників)