До уваги вступників ОПС «Фаховий молодший бакалавр»!

У зв‘язку з прогнозованою важкою ситуацією у сфері енергетичного забезпечення та періодичною відсутністю електроенергії в різних регіонах України творчий конкурс відбуватиметься виключно у дистанційному форматі шляхом надсилання  відеозаписів виконання сольної програми. Також необхідно обов‘язково розкрити одну з тем, перелічених у розділі «Визначення загального рівня музично-теоретичної підготовки» у  Програмі вступних випробувань своєї профілізації (https://drive.google.com/drive/folders/1v5D8a6XUAsoNngrRF_t8YpskDdQAL8hf) та записати повну відповідь на відео окремим файлом.  Далі — долучити файл до виконання сольної програми та розмістити на каналі YouTube за одним посиланням. У чітко визначені для подання документів терміни (01.07 — 13.07) надіслати відеозапис на ел.пошту: 

pk-koledg@glieracademy.org

Для довідок!!!

телефон: 044-288-32-63 (з 12.00 до 17.00), 093-039-3704. 

Сайт: https://abiturient.glieracademy.org

e-mail: pk-koledg@glieracademy.org (Для вступників на ОПС «Фаховий молодший бакалавр»)

Для уникнення технічних ускладнень рекомендуємо реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви на вступ з персонального комп’ютера.

Вступники, які успішно склали творчий конкурс, фаховий іспит, але не були зараховані за регіональним замовленням, можуть бути зараховані на місця за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.